|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Новой почтой по Украине — от 50 грн.
| Страна производитель | Украина |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Вес | 2.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Блокировка шпинделя | Да |
Болгарка Vorskla ПМЗ 1050/125 - інструмент, який чудово впорається зі своїми завданнями в ремонті та будівництві. Для швидкої зміни відрізного диска передбачена функція блокування шпинделя. VORSKLA ПМЗ 1050/125 комплектується додатковим руків'ям, яке може фіксуватися у двох положеннях, що покращує контроль і зручність у роботі. Грамотна вентиляційна конструкція захищає мотор від перегріву, безпека експлуатації забезпечується подвійною ізоляцією.
Особливості:
Комплектація: