Перевіряє перед запуском:
1. Перевірка рівня масла - Перед перевіркою або доливкою масла переконайтеся, що генератор стоїть на стійкій та рівній поверхні, а двигун зупинено. Якщо рівень масла нижчий від нижньої позначки, долийте відповідне масло.
Використовуйте масло для 4-тактних двигунів, яке відповідає вимогам класифікації API SJ або еквівалентне.Рекомендується для загального використання SAE 10W-30.
2. Перевірка рівня палива – використовуйте лише неетильований бензин з октановим числом 86 або вище. Ніколи не використовуйте старий бензин або суміш олії з бензином. Не заправляйте бак бензином, який ви не плануєте споживати протягом 30 днів. Щоб бензин залишався у баку довше, використовуйте стабілізатор.

Запуск двигуна:
1. переведіть вимикач двигуна у положення ВКЛ.
2. Відкрийте паливний кран.
3. Переведіть важіль амортизатора в закрите положення. У цьому немає потреби, якщо двигун гарячий.
4. Потягніть ручку стартера до тих пір, поки не відчуєте опір – це точка «СТИСЛЕННЯ». Поверніть ручку у вихідне положення та швидко потягніть. Не тягніть повністю за шнур. Після запуску дайте стартеру повернутися у вихідне положення, утримуючи ручку. Якщо двигун не запускається після кількох спроб, повторіть описану вище процедуру, повернувши важіль амортизатора у положення «ВІДКРИТО».
5. Після запуску двигуна поступово поверніть важіль амортизатора у положення «ВІДКРИТО».
6. Дайте двигуну прогрітися без навантаження протягом кількох хвилин.

Датчик мастила:
1. Датчик рівня масла визначає зниження рівня масла в картері та автоматично зупиняє двигун, коли рівень падає нижче за безпечну межу.
2. Коли двигун зупиниться автоматично, перевірте рівень масла.
3. Якщо двигун не запускається відповідно до нормальної процедури, перевірте рівень масла