Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Подрібнювачі харчових

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Однією з основних проблем сучасного суспільства є утилізація харчових відходів, тому зараз такі важливі подрібнювачі для продуктів. У професійній термінології цей пристрій називається диспоузер. Це вбудована техніка під умивальник на кухні. З його допомогою можна позбавитися безлічі побутових проблем і один з них - неприємний запах відходів у квартирі. Усі дрібні продукти перемелюються і цим утилізуються. Зменшується кількість відходів, що спричиняє рідкісні виходи до сміттєпроводу.
Різновиди подрібнювачів харчових відходів
Працює він за рахунок підключення приладу до мережі та приєднання до кухонного миття. Прилад для переробки харчових відходів перемелює продукти та утилізує їх у каналізацію. Він має вигляд бака із вбудованим двигуном та камерою для подрібнення їжі. Під силою тиску та спеціальних насадок у вигляді терки їжа перетворюється на кашу, що дозволяє їй легко проходити каналізаційними каналами.
За типом роботи виробники поділяють продукцію для кухні на два основні види:
Електричний. Популярний різновид, що працює від електромотора. Продукти, що потрапляють у прилад за допомогою відцентрової сили, розподіляються по стінках камери, на які вже встановлені спеціальні терки. Після подрібнення вони потрапляють у каналізацію та швидше утилізуються. Поділяються вони на прилади безперервної роботи та з частковим завантаженням відходів. При використанні такої системи для раковин значно збільшується споживання води та електрики, що не може не вплинути на середню витрату за місяць.
Індукційний.У конструкції є спеціальні ніжки, що працюють від потоку води. Прилад абсолютно безпечний для людей, так як деталі розташовані далеко від зливного отвору. Виріб приводиться в дію автономно, підключення до мережі непотрібне, тому економиться електроенергія, але може збільшуватися середня витрата води.
Якщо правильно користуватися диспоузером, засмічення каналізації виключено. Якісне подрібнення продуктів дозволяє їм розчинятися у воді, очищуючи при цьому труби, покращуючи прохід у каналізаційній системі та перешкоджаючи появі жирного нальоту.
Виробники представляють споживачам широкий вибір товарів, що поділяються за якістю роботи, механізмом та ціновою політикою. Основні фірми-виробники – Franke, In-Sink-Erator та KRAISSMANN пропонують своїм покупцям різні вироби, спрямовані на безпечну утилізацію відходів.
Основні характеристики подрібнювачів
Підходячи до питання, як вибрати товар, потрібно знати на які показники варто звертати увагу. При підборі продукції покупець повинен орієнтувати в технічних характеристиках приладу, що сподобався. Насамперед відіграє роль потужність подрібнювача. Залежно від мети покупки компанії пропонують різні параметри. Висока потужність призначається для великих закладів комунального харчування, а нижчий показник підійде для домашнього використання. Чим вище потужність двигуна, тим швидше переробляється продукт та покращується його утилізація.
Важливий аспект – об'єм дробильної камери. Від цього показника залежить швидкість подрібнення. Чим більша потужність приладу, тим більшою буде камера.Це взаємопов'язані речі, якими можна швидко визначити потрібний виріб. Щоб камера та кулачки дроблення не іржавіли та не виходили швидко з ладу виробники виготовляють деталі з нержавіючої сталі.
Потенційному покупцю необхідно визначитися і з типом завантаження їжі. Для закладів комунального харчування підійдуть електричні моделі з безперервною роботою. А для домашнього використання підійде механічний варіант із порційним завантаженням продуктів. При великому потоці відходів незручно відміряти певну кількість продуктів і потім запускати механізм подрібнення.
У відгуках багато покупців стверджують, що механізм досить галасливий і це правда. Особливо коли подрібнюються тверді відходи. За звуками вони нагадують кавомолку або електром'ясорубку, яка працює весь час, тому для дому не рекомендується вибирати безперервні моделі. У сучасні моделі виробники вбудовують різні додаткові функції - запобігання перевантаженням і пневмимикачам.

Вгору