|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Максимальний діаметр патрона, мм | 16 мм |
|---|---|
| Потужність, Вт | 370 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Вага | 17 кг |
| Тип станка | Сверлильный станок |
| Країна виробник | Германия |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 2650 об/хв |
| Количество скоростей | 5 шт. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Якість - наша головна турбота і Kraissmann 370 SB 13/16 не є винятком. З його міцною конструкцією, виготовленою з високоякісних матеріалів, ви можете бути впевнені, що верстат прослужить вам довгі роки бездоганної роботи. Кожна деталь ретельно розроблена та перевірена, щоб забезпечити надійність та точність у кожному свердлильному процесі.
Особливостi:
Характеристики
Вібрація
Звукова емісія
Комплектація;