|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 29 |
|---|---|
| Матеріал рами | алюміній |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Розмір рами | 21"(53 см) |
| Гальма | дискові гідравлічні |
| Передні гальма | дискові гідравлічні |
| Амортизація | однопідвісний |
| Задній перемикач | L-TWOO |
| Вікова категорія | дорослі |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 |
| Вага (г) | 13900 |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Клас | гірський |
| Зріст | від 185 до 200 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Алюмiнiй, L 720 мм, чорний, MD-А302 |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Шатуни | Алюмiнiй, під квадрат, 34T, HAOXING HX-A024 |
| Покришки | 29" x 2.10, KENDA K1162 |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Висота упаковки (мм) | 665 |
| Ширина упаковки (мм) | 660 |
| Глибина упаковки (мм) | 1030 |
| Вага упаковки (г) | 13900 |
Велосипед AL 29" Formula ZEPHYR EXPERT HDD рама-21" чорно-червоний 2025 – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.