|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 24 |
|---|---|
| Матеріал рами | алюміній |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Розмір рами | 11"(28 см) |
| Гальма | дискові механічні |
| Передні гальма | без гальм |
| Амортизація | однопідвісний |
| Задній перемикач | Shimano |
| Вікова категорія | підлітковий |
| Максимальне навантаження (кг) | 70 |
| Вага (г) | 12400 |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Клас | гірський |
| Зріст | від 127 до 152 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Ободи | 24" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, GA18 |
| Шатуни | Алюмiнiй, під квадрат, 34T, HX HX-A024 |
| Покришки | 24" x 1,95, WANDA W2003 |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Висота упаковки (мм) | 590 |
| Ширина упаковки (мм) | 560 |
| Глибина упаковки (мм) | 980 |
| Вага упаковки (г) | 12400 |
Велосипед AL 24" Formula F-1 DD CS рама-11" червоно-синій 2025 – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.