|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Вага | 2.2 кг |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/хв |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Країна виробник | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,2/125 - є надійним і практичним інструментом, який широко застосовується як у професійній діяльності, так і для вирішення побутових завдань. Спеціальне оснащення дає змогу очищати поверхні від лакофарбових покриттів, видаляти нерівності, чисто полірувати і шліфувати. Так само можна якісно різати металеві заготовки, пластик, кераміку.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація: