|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Довжина шини | 405 мм |
|---|---|
| Питание | Сеть 220В |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Нi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Вага | 3.4 кг |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 380 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Країна виробник | Тайвань |
Електропила YAMA MOTO ECS-2750 - потужна та легка модель для комфортної роботи. Вона поєднує високу продуктивність та зручність у користуванні, ідеально підходить для розпилу дерева, догляду за садом та виконання будівельних завдань. Бокове розташування двигуна і хороше балансування роблять цю електропилу зручною для тривалого використання.
Основні характеристики:
Переваги YAMA MOTO ECS-2750: