|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Будни: 09:00–22:00
Сб-Нд: 12:00–18:00
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Оплата курьеру или послеплата.
Гарантия от производителя от 1 до 3 лет.
| Країна виробник | Чехия |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Реверс | Да |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Дрель |
| Режим инструмента | безударный |
| Вага | 1.2 кг |
Дриль GRAND ДЕУ-900 - високоякісний інструмент, призначений для свердлильних робіт, що дає змогу працювати з різними матеріалами: деревом, сталлю, пластиком. Ця модель виготовлена із застосуванням новітніх технологій і матеріалів найвищої якості. Інструмент має збалансовану конструкцію і крім свердління використовує ударну техніку, що дає змогу робити отвори з меншими витратами. Дриль оснащено потужним двигуном потужністю 900 Вт і системою регулювання обертів. Для безпеки роботи передбачено блокування кнопки ввімкнення. Дриль незамінний для будівництва, оскільки дає змогу виконувати різні роботи, включно зі свердлінням, закручуванням шурупів, приготуванням сухих будівельних сумішей тощо.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ: