|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Тип патрона | Ключевой |
|---|---|
| Реверс | Да |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Ударный режим | Да |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Дрель |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Длина кабеля | 2 м |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Країна виробник | Беларусь |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/хв |

Ударний дриль Витязь ДЕУ-1300 це новинка білоруських виробників, яка оснащена потужним двигуном 1300 ватт,а так само має електронний блок для вибору кількості обертів від 0-2800 об/хв для зручного вибору свердління в різних видах матеріалу. Реверс перемикається зручним флажковим перемикачем. Для якісної роботи свердління різних матеріалів,ми рекомендуємо Вам застосовувати допоміжний інструмент (свердла»), які призначені для цих цілей. Кріплення свердлу проводиться в патроні за допомогою ключа (входить в комплект поставки).
Дриль Витязь ДЕУ-1300 призначена для свердління отворів в матеріалах різної щільності таких як:дерево,метал,цегляна кладка,керамічна плитка і бетон. Дана модель має ергономічний дизайн,корпус виготовлений з високоякісного міцного пластику, а редуктор з металу.
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія 12 міс.

Оснащена:

Купити дриль ударний Витязь ДЕУ-1300 з гарантією ви можете в нашому інтернет магазині Дачник