|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Будни: 09:00–22:00
Сб-Нд: 12:00–18:00
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Оплата курьеру или послеплата.
Гарантия от производителя от 1 до 3 лет.
| Гарантийный срок | 12 міс |
|---|
Характеристики:
| Потужність: | 1230 Вт |
| Напруга/частота: | 220/50 В/Гц |
| Діаметр диска: | 125 мм |
| Частота обертання: | 11000 об/хв |
| Плавний пуск: | немає |
| Тип шліфмашини: | кутова |
| Гарантія: | 12 міс |
| Вага: | 2,0 кг |
Комплектація:
Опис роботи:
Кутова шліфмашина ELTOS МШУ-125-1230 інструмент високого класу, це ваш вірний помічник і хороший бюджетний друг, з високим рівнем безпеки, який досягається використанням захисного кожуха. Захищає руки власника від агресивного впливу дрібних частинок оброблюваного матеріалу. Кутова Шліфмашина ELTOS виготовлена за новітніми технологіями на сучасному обладнанні, яким можна виконувати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. За допомогою бокової ручки забезпечується зручне управління інструментом під час роботи.
Особливості:
Гарантія 12 місяців.
Наш магазин "Дачник" здійснює доставку електро інструменту по всім містам і регіонам України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ,Вінниця, Макіївка, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Бориспіль, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Буча та інші.