|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 26 |
|---|---|
| Матеріал рами | сталь |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Розмір рами | 17"(43 см) |
| Гальма | ободні |
| Передні гальма | ободні |
| Амортизація | без амортизації |
| Задній перемикач | L-TWOO |
| Вікова категорія | дорослі |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 |
| Вага (г) | 16000 |
| Педалі | Пластик |
| Клас | міський |
| Зріст | від 160 до 180 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 650 мм, чорний, JIABAO JB-6845 |
| Ободи | 26" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT HLQC-04 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 40T, HX HX-E-AM046 |
| Покришки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Багажник | сталь |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Висота упаковки (мм) | 620 |
| Ширина упаковки (мм) | 600 |
| Глибина упаковки (мм) | 1000 |
| Вага упаковки (г) | 16000 |
Велосипед ST 26" Discovery PRESTIGE WOMAN Vbr FR рама-17" рожевий 2024 крила, крило пер., крило зад., підніжка – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.