|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 18 |
|---|---|
| Матеріал рами | сталь |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Розмір рами | 9"(23 см) |
| Гальма | педальні |
| Передні гальма | без гальм |
| Амортизація | без амортизації |
| Передній перемикач | відсутній |
| Задній перемикач | відсутній |
| Вікова категорія | дитячі |
| Максимальне навантаження (кг) | 35 |
| Вага (г) | 13600 |
| Педалі | пластикові платформи на кульковому підшипнику |
| Клас | міський |
| Зріст | від 110 до 130 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 520 мм, чорний, VLT |
| Ободи | 18" х 23 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
| Покришки | 18" x 1,95, WANDA P1023 |
| Багажник | відсутній |
| Каретка | Картридж, под квадрат, с пыле-влагозащитой, Kenli KL-16B+2S |
| Висота упаковки (мм) | 500 |
| Ширина упаковки (мм) | 440 |
| Глибина упаковки (мм) | 920 |
| Вага упаковки (г) | 13600 |
Велосипед ST 18" Formula WILD BH рама-9" червоний з сірим 2024 крила, дзвоник – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.