|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 28 |
|---|---|
| Матеріал рами | алюміній |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Розмір рами | 21"(53 см) |
| Гальма | дискові механічні |
| Передні гальма | дискові механічні |
| Амортизація | без амортизації |
| Передній перемикач | Shimano |
| Задній перемикач | Shimano |
| Вікова категорія | дорослі |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 |
| Вага (г) | 13600 |
| Педалі | AL |
| Клас | гірський |
| Зріст | від 185 до 200 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Алюмiнiй, L 640 мм, чорний, Yeechang YD-B096A |
| Ободи | 28" х 18 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, DINO DH-18 |
| Шатуни | Алюмiнiй, 28-38-48Т, PROWHEEL BURNER-201P |
| Покришки | KENDA Keen К934, 30TPI |
| Багажник | відсутній |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, VP VP-BC73 |
| Висота упаковки (мм) | 650 |
| Ширина упаковки (мм) | 640 |
| Глибина упаковки (мм) | 1020 |
| Вага упаковки (г) | 13600 |
Велосипед AL 28" Leon HD 80 DD рама-21" сірий з чорним (матовий) 2024 – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.