|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Діаметр коліс | 28 |
|---|---|
| Матеріал рами | алюміній |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Розмір рами | 20"(51 см) |
| Гальма | дискові механічні |
| Передні гальма | дискові механічні |
| Амортизація | однопідвісний |
| Задній перемикач | L-TWOO |
| Вікова категорія | дорослі |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 |
| Вага (г) | 13600 |
| Педалі | Пластик, YONGHUA YH-181X |
| Клас | туристичний |
| Зріст | від 175 до 190 |
| Стать | унісекс |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 640 мм, чорний |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, під квадрат, 38T, HOX FSD-110 |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA W2121 |
| Багажник | сталь |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Висота упаковки (мм) | 650 |
| Ширина упаковки (мм) | 640 |
| Глибина упаковки (мм) | 1020 |
| Вага упаковки (г) | 13600 |
Велосипед AL 28" Dorozhnik KORUND DD CS рама-20" темно-сiрий 2025 – ідеальний вибір для активного способу життя. Завдяки надійній конструкції та стильному дизайну, цей велосипед подарує комфорт і впевненість на дорозі.
Насолоджуйтесь кожною поїздкою – будь то місто чи природа.