|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Тип станка | Точильно-полірувально-гравіювальна машина з гнучким валом |
|---|---|
| Країна виробник | Германия |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2950 об/хв |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 32 мм |
Електрична точилка Grand ТЕ-200
Особливості:
Комплектація:
Електричне точило Grand ТЕ-200 - надійний, потужний і зручний інструмент, який забезпечує високу продуктивність і безпеку під час обробки різних матеріалів.