|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Будни: 09:00–22:00
Сб-Нд: 12:00–18:00
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Оплата курьеру или послеплата.
Гарантия от производителя от 1 до 3 лет.
| Максимальний діаметр патрона, мм | 16 мм |
|---|---|
| Питание | Сеть 220В |
| Висота | 570 мм |
| Тип станка | Сверлильный станок |
| Країна виробник | Латвия |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2650 об/хв |
| Количество скоростей | 5 шт. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Число оборотов холостого хода | 2650 об/хв |
| Хід пінолі | 50 мм |
Свердлильний верстат Vilmas 350 DP-13/16 використовується для свердління, зенкування та розгортання отворів в металі, дереві, а також у твердих полімерних і т. п. матеріалах. У даній моделі застосовується електродвигун потужністю 350 Вт, що дає можливість використовувати патрон під 13 і 16-ти міліметрове свердло. Обороти обертання шпинделя можна змінювати за рахунок різних по діаметру шківів. Так діапазон оборотів можна змінювати від 580 до 2650 об/хв. Підвищені оберти при свердлінні потрібні для того, щоб отримати високу чистоту обробки поверхні, без подальшої обробки. Ремені, які передають обертальний момент від двигуна на шпиндель, прикриті захисними кожухами для більшої безпеки.
Технічні характеристики Vilmas 350 DP-13/16:
Режими роботи (об/хв):
Особливості Vilmas 350 DP-13/16:
Купити свердлильний верстат недорого можна в нашому інтернет магазині Дачник. Оплата частинами і доставка по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
Свердлильний верстат Vilmas 350 DP-13/16 Купити Ви можете у нашому інтернет-магазині "Дачник" за відмінною ціною.