|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Максимальний діаметр патрона, мм | 16 мм |
|---|---|
| Питание | Сеть 220В |
| Вага | 17 кг |
| Тип станка | Сверлильный станок |
| Країна виробник | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальное количество оборотов | 2650 об/хв |
| Количество скоростей | 5 шт. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Хід пінолі | 50 мм |
Свердлильний верстат Nordex DP-1800/16 це відмінний продуктивний інструмент який відрізняється ефективністю в роботі. Дане обладнання зможе витримувати різні навантаження і виконувати роботу досить тривалий час. Двигун, який встановлений в даному свердлильному верстаті, має відмінний запас потужності, що забезпечує ефективне проведення роботи як на побутовому рівні, так і професійному.
Дана модель являє собою конструкцію, яка має стійку основу, що значно підвищує точність у роботі. Крім того, функціональною особливістю даної моделі є наявність змінного патрона, а також 5 швидкісних режимів.
Основні переваги Nordex DP-1800/16:
Характеристики Nordex DP-1800/16:
Комплектація Nordex DP-1800/16:
Гарантія 12 міс.
Купити свердлильний верстат недорого можна в нашому інтернет магазині Дачник. Оплата частинами і доставка по всій Україні. У нас завжди низька ціна.