|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Тип патрона | Быстрозажимной |
|---|---|
| Режим инструмента | безударный |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/хв |
| Емкость аккумулятора | 1.5 Аг |
| Країна виробник | Латвия |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Реверс | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вага | 2 кг |
| Тип | Шуруповерт |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Количество скоростей работы | 2 |
Шуруповерт акумуляторний VILMAS 1500-CD-18/2 Li - це універсальний інструмент, який застосовується для ефективної роботи з типовими кріпленнями при складанні різних конструкцій, а також їм можна свердлити точні та акуратні отвори в м'яких будівельних матеріалах.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
Гарантія 12 місяців.
Усі товари перед відправкою проходять передпродажну підготовку.
Після покупки Ви отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування відповідно до встановлених термінів.