|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
|---|---|
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Вага | 2.45 кг |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/хв |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Країна виробник | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Болгарка Vorskla ПМЗ 2400-180/230 профі - Представляємо увазі майстрів кутову шліфмашину! Вона є гідним представником якісних, надійних та професійних електроінструментів серед інших шліфмашин, представлених на ринку. Інструмент поєднує в собі потужний двигун, відмінний редуктор разом максимально продуманим корпусом буквально до кожної найдрібнішої деталі. Все це позитивно позначається на виконанні різних завдань, де необхідне використання даного інструменту..
Болгарка Vorskla ПМЗ 2400-180/230 проф можна не боячись використовувати для різання металу або цілої труби, зачищення поверхонь від старих лакофарбових матеріалів, для вирівнювання щербин з країв різноманітних матеріалів. Маючи в своєму арсеналі такий агрегат – якому майстру будуть дарма навіть дуже складні завдання!
Все товары в интернет-магазине "Дачник" перед отправкой проходят предпродажную подготовку. После покупки Вы получаете гарантийное и послегарантийное обслуживание, в соответствии с установленными сроками.
Здійснюємо доставку електроінструменту по всім містам і регіонам України: Снятин, Олександрія, Хуст, Могилів — Подільський, Саки, Алушта, Антрацит, Артемівськ, Армянськ, Кременчук, Арциз, Луганськ, Артемівськ, Охтирка, Балта, Скадовськ, Баштанка, Біла Церква, Красноград, Білгород-Дністровський, Севастополь, Бердянськ, Бобринець, Костянтинівка, Болград, Суми, Бровари, Бориспіль та інші.