|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
| Напряжение | 220 В |
|---|---|
| ЧПУ | Нет |
| Состояние | Новое |
| Глубина гравировки | 44 мм |
| Тип станка | Фрезерный станок по дереву |
| Число оборотов холостого хода | 30000 об/хв |
| Обрабатываемый материал | дерево,ПВХ, |
| Країна виробник | Беларусь |
| Частота | 50 GHz |
| Вага | 5 кг |
| Потребляемая мощность | 2500 кВт |

Фрезер – це інструмент, який знайшов широке застосування в деревообробці. Він вживається для виробництва декоративних профілів, отворів, пазів, круглих стрижнів, кромок, канавок і ін. Не рахуючи того, фрезер дозволяє обробляти метал, пластмасу, акрил, гіпсокартонні плити.
Фрезер Беларусмаш Бфм-2500 призначений для швидкого і високоякісного дизайну фігурної кромки, зняття фаски, збірки шліців і пазів, для підготовки заготовок, які з'єднуються на шипах або шпунт, для виконання декоративної різьби. Широко застосовується в деревообробці. Фрезер може обробляти не лише деревну породу - при наявності відповідних фрез він ефективний для роботи з м'якого металу, пластику, оргстеклу та ін. Забезпечений цангами в патрон під фрези з хвостовиком 8 мм, укомплектований паралельним упором.
Особливості Беларусмаш БФМ-2500:
Комплектація Беларусмаш БФМ-2500:

Всі товари в інтернет-магазині "Дачник" перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Після покупки Ви отримуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування, згідно з встановленими термінами.
Здійснюємо доставку електроінструменту по всім містам і регіонам України: Снятин, Олександрія, Хуст, Могилів — Подільський, Саки, Алушта, Антрацит, Артемівськ, Армянськ, Кременчук, Арциз, Луганськ, Артемівськ, Охтирка, Балта, Скадовськ, Баштанка, Біла Церква, Красноград, Білгород-Дністровський, Севастополь, Бердянськ, Бобринець, Костянтинівка, Болград, Суми, Бровари, Бориспіль та інші.