|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Будни: 09:00–22:00
Сб-Нд: 12:00–18:00
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Оплата курьеру или послеплата.
Гарантия от производителя от 1 до 3 лет.
| Питание | Сеть 220В |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробник | Беларусь |
| Потребляемая мощность | 1550 Вт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Состояние | Новое |

Дриль Білорус ДЕУ-1550 – якісний ударно-свердлильний інструмент з доступною ціною від інтернет-магазину "Дачник" для вирішення багатьох завдань при ремонтних і будівельних роботах. Модель Білорус ДЕУ-1550 має посилений редуктор з алюмінієвого сплаву і мотор, потужністю 1550 Вт із максимальною швидкістю обертання 2800 об/хв. Серед особливостей цієї моделі слід відзначити фіксатор кнопки пуск для тривалої експлуатації і безступінчасте регулювання швидкості.
Технічні характеристики Білорус ДЕУ-1550:
Комплектація Білорус ДЕУ-1550:


Все товары в интернет-магазине "Дачник" перед отправкой проходят предпродажную подготовку. После покупки Вы получаете гарантийное и послегарантийное обслуживание, в соответствии с установленными сроками.
Осуществляем доставку электроинструмента по всем городам и регионам Украины: Снятин, Александрия, Хуст, Могилев — Подольский, Саки, Алушта, Антрацит, Артемовск, Армянск, Кременчуг, Арциз, Луганск, Артемовск, Ахтырка, Балта, Скадовск, Баштанка, Белая Церковь, Красноград, Белгород-Днестровский, Севастополь, Бердянск, Бобринец, Константиновка, Болград, Сумы, Бровары, Борисполь и другие.
Цей інструмент шукають як:Електроінструмент, Купити дриль, Дриль електрична, Електродриль, Дриль-шуруповерт, Дриль ударний, ударний Електродриль, Оптом, Відгуки, Характеристика