|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Будни: 09:00–22:00
Сб-Нд: 12:00–18:00
«Новая почта» по Украине — от 50 грн.
Оплата курьеру или послеплата.
Гарантия от производителя от 1 до 3 лет.
| Угол наклона | 90 |
|---|---|
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Возможность стационарного крепления | Да |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Країна виробник | Польша |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/хв |
| Вага | 6 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальная глубина пропила | 68 мм |
Пила дискова Міас ПД2200 - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 2200 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 200 мм диском. Слід також звернути увагу на те, що циркулярка має можливість установки в стаціонарному режимі.
Технічні характеристики Міас ПД2200:
Комплектація Міас ПД2200:
Особливості Міас ПД2200:
Всі товари перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Після покупки Ви отримуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування, згідно з встановленими термінами.