Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Блендер - електроприлад, призначений для подрібнення їжі, приготування емульсій, пюре, збивання напоїв, мусів і т.п., а також льодяні колки.


Існує три варіанти блендера:

  1. Стаціонарний. Зазвичай являє собою розташований на стійкій підставі корпус, усередині якого розташований електродвигун (УКД) - привід блендера, на який зверху надягається спеціальна вузька та висока чаша з кришкою, всередині якої розташований лопатевий ніж.
  2. Високошвидкісний занурювальний міксер, оснащений замість віночків для збивання однією лопатевою насадкою-ножем. Але зараз використовуються різноманітні насадки і чаші для подрібнення, що дозволяють не тільки змішати рідкі продукти, але і подрібнити, нарізати овочі та зелень за лічені секунди. Швидко змінити насадки дозволяє спеціальний фіксатор на моторній частині, що дозволяє зробити цей прилад функціональним.
  3. Високопотужний занурювальний, зазвичай має такі ж якості як у високошвидкісного тільки потужність збільшена 4-5 разів, його висока потужність дозволяє дробити лід та іншу заморожену продукцію ефективніше за високошвидкісний блендер, він також має можливість швидко змінити посадки за допомогою спеціального фіксатора. Різні посадки для високопотужного мають різні функції дроблення певного виду продукції.
Вгору