Кошик
191 відгук
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Фарборозпилювачі

Електричний краскопульт купити

Захист поверхні різних предметів, як щойно створених, так і тих, які доводиться відновлювати, необхідно покрити захисними складами. Ще багато століть тому люди захищали дерев'яні вироби спеціальними складами на базі воску (причому не тільки від вологи, але і в декоративних цілях); металеві предмети фарбою на основі рослинних олій; кам'яні поверхні від атмосферного впливу і для додання естетичного вигляду і т. д. Наносилося все це: пензликами, валиками, макловиця, ганчірочками та іншими ручними інструментами до тих пір, поки не з'явилася можливість придбати электрокраскопульт для фарбування.

Поради при виборі

 

1.При покупці зверніть увагу на якість пластика виробу, і на те, наскільки багато його деталей зроблені з металу. Попросіть розкрутити сопло, подивіться на голку, краще, щоб вони були з металу. Це ті деталі, які , на відміну від пневмокраскопультов, окремо як ремкомплекти ви не купите ніде!
2.Попросіть включити ЕК. Відчуйте рівень вібрації. Можливо, робота з ним для Вас буде дуже втомлює.
3.Зверніться до інструкції, прочитайте які види фарб можна використовувати в даному виробі. Не вірте на слово. Переконайтеся особисто, прочитавши це в паспорті або на упаковці.
4.Яка б не була потужність виробу, вона розрахована під нього, і не варто вибирати ЕК тільки тому, що він на 30Вт могутніше аналога. Це не показник.
5.Позбавте себе від покупок по ТБ. Легкість і витонченість показана у рекламі, може обернутися викинутими на вітер грішми. При тому, що ціна занадто висока для такого низькопробного товару. За ці гроші можна придбати апарат набагато кращої якості, з гарантією. Інтернет-магазини більше дорожать своєю репутацією, і моделі, представлені в них, можна вивчити подивившись відгуки про них і на інших сайтах в інтернеті.
6.Звертайте увагу на перевірені бреди і моделі. Найчастіше переплата в 10-15% збереже Вам в цілості нерви і принесе задоволення від роботи.